Zámek Žďár

Aktuality

Hvězdný vstup do nového roku - muzeum za 50 Kč! ;)

02.01.2019

Rozhodli jsme se, že do nového roku je potřeba vstoupit zvesela! Přijměte tedy pozvání na náš zámek a do Muzea nové generace za velmi velmi velmi velmi příjemnou cenu - 50 Kč pro všechny ;).

Vánoce a konec roku na zámku

21.12.2018

Rozhodli jsme se, že Vás nenecháme jen tak ležet celé svátky u televize :). Kromě Štědrého dne najdete zámecké dveře dokořán až do 31.12.!

Zámek fandí biatlonu

19.12.2018

Světový pohár biatlonu je tu a my fandíme s vámi! ;) Potřebujete chvilku oddych od lyží, terčů a závodního ruchu? Stavte se u nás! Odměníme vás pohodou, klídkem a spoustou zážitků...

Soutěž o rybku z Kinského rybárny

03.12.2018

Taky v té historii trošku plavete? 😊 Máme pro vás jednoduchou vědomostní soutěž o poukaz v hodnotě 500 Kč na rybku z Kinského rybárny.

Soutěž o podzimní víkend na zámku pro 2 osoby

18.09.2018

Den Venkova je jedna z nejoblíbenějších akcí na našem zámku. Oslava přírody, života a krás Vysočiny je TADY! Nyní můžete soutěžit o noc v zámecké věži se snídaní 😊. Dopřejte si romantický zážitek v plném pohodlí zrekonstruovaných apartmánů a s výhledem do areálu zámku 😊.

Letní soutěž o kreativní zážitek a originální boty k tomu ;)

15.07.2018

V srdci Vysočiny se zrodilo NEJKREATIVNĚJŠÍ MUZEUM VE STŘEDNÍ EVROPĚ plné poznání, hry světel a stínů, umění a špetky historie. Milujete animace, hudbu, technologii i pravou historii? Rekonstruované panství Kinských – Zámek ve Žďáru nad Sázavou pro vás připravil další letní soutěž 😊.

Letní prázdniny na zámku

02.07.2018

Léto je tu a s ním i spousta nových zážitků ;) .. Naše letní tipy a doporučení pro výlet na Zámek Žďár nad Sázavou se dozvíte právě zde!

Prázdninové poznávání II

27.06.2018

Zábavnou formou nahlédnete do života v klášteře a zámku. Zjistíte, kdo všechno klášter a zámek obýval a obývá dodnes. Naším průvodcem bude paní Voda, živel, který může mít mnoho podob a jehož cesty ve žďárském klášteře a zámku vedou již staletí stejnými cestami.

Pod střechami Paříže - předprodej

05.06.2018

Divadelní představení můžete shlédnout v rámci akce I. Rande s Francií. Příběh vypráví o pohledu do duše člověka cestou francouzské poezie a chansonu. V jedné z hlavních rolí vystupuje Petr Mikeska, držitel ceny Thálie 2014 za mužský herecký výkon.

Po stopách Santiniho - změna

17.05.2018

V pátek 18.5. vyráží naši průvodci za vzděláním, aby pro vás byli v sezóně připraveni na 300% ;). Prohlídky Po stopách Santiniho proto neproběhnou, ale celý víkend už jedeme naplno! Děkujeme za pochopení.

Mohlo by vás zajímat