Zámek Žďár

Aktuality

Letní soutěž o kreativní zážitek a originální boty k tomu ;)

15.07.2018

V srdci Vysočiny se zrodilo NEJKREATIVNĚJŠÍ MUZEUM VE STŘEDNÍ EVROPĚ plné poznání, hry světel a stínů, umění a špetky historie. Milujete animace, hudbu, technologii i pravou historii? Rekonstruované panství Kinských – Zámek ve Žďáru nad Sázavou pro vás připravil další letní soutěž 😊.

Letní prázdniny na zámku

02.07.2018

Léto je tu a s ním i spousta nových zážitků ;) .. Naše letní tipy a doporučení pro výlet na Zámek Žďár nad Sázavou se dozvíte právě zde!

Prázdninové poznávání II

27.06.2018

Zábavnou formou nahlédnete do života v klášteře a zámku. Zjistíte, kdo všechno klášter a zámek obýval a obývá dodnes. Naším průvodcem bude paní Voda, živel, který může mít mnoho podob a jehož cesty ve žďárském klášteře a zámku vedou již staletí stejnými cestami.

Pod střechami Paříže - předprodej

05.06.2018

Divadelní představení můžete shlédnout v rámci akce I. Rande s Francií. Příběh vypráví o pohledu do duše člověka cestou francouzské poezie a chansonu. V jedné z hlavních rolí vystupuje Petr Mikeska, držitel ceny Thálie 2014 za mužský herecký výkon.

Po stopách Santiniho - změna

17.05.2018

V pátek 18.5. vyráží naši průvodci za vzděláním, aby pro vás byli v sezóně připraveni na 300% ;). Prohlídky Po stopách Santiniho proto neproběhnou, ale celý víkend už jedeme naplno! Děkujeme za pochopení.

Zažijte žďárský zámek v nových botách

11.05.2018

Zážitek je o pohybu... Na zámku můžete zažít MUZEUM NOVÉ GENERACE, kde se nejnovější multimediální zařízení potkává s tajemnou historií středověku a baroka. Tak schválně - kolik schodů vás dovede ze světa cisterciáckých mnichů do Santiniho baroka v Muzeu nové generace? Tipovat a soutěžit o voucher na boty TEZYO v celkově hodnotě 4 000 Kč můžete na našem zámeckém Facebooku.

Poznejte zelené srdce Česka

11.05.2018

Zapojte se do zábavné soutěže a vyhrajte spoustu zajímavých cen. Budete putovat po Žďárských vrších, které jsou často nazývány zeleným srdcem Česka a poznáte místní pověsti.

TOP turistický web? No přece www.zamekzdar.cz ;)

16.04.2018

Zvláštní cena ministryně pro místní rozvoj za nejlepší turistickou prezentaci na webových stránkách v kategorii turistické atraktivity v soutěži Zlatý erb putuje na žďárský zámek ;).

Dubnová soutěž o zážitkový pobyt na zámku

11.04.2018

Vyhrajte NOC NA ZÁMKU a celý den na žďárském panství ????. Zažijte cestu. Zažijte příběh.

Hledáme do týmu pracovníka rybářství

04.04.2018

Firma KINSKÝ Žďár, a.s. hledá pro svou dceřinou společnost Tylov rybářství s.r.o. (okr. Bruntál) do svého týmu pracovníka rybářství.

Mohlo by vás zajímat