Zámek Žďár

Aktuality

Soutěž o podzimní víkend na zámku pro 2 osoby

18.09.2018

Den Venkova je jedna z nejoblíbenějších akcí na našem zámku. Oslava přírody, života a krás Vysočiny je TADY! Nyní můžete soutěžit o noc v zámecké věži se snídaní 😊. Dopřejte si romantický zážitek v plném pohodlí zrekonstruovaných apartmánů a s výhledem do areálu zámku 😊.

Letní soutěž o kreativní zážitek a originální boty k tomu ;)

15.07.2018

V srdci Vysočiny se zrodilo NEJKREATIVNĚJŠÍ MUZEUM VE STŘEDNÍ EVROPĚ plné poznání, hry světel a stínů, umění a špetky historie. Milujete animace, hudbu, technologii i pravou historii? Rekonstruované panství Kinských – Zámek ve Žďáru nad Sázavou pro vás připravil další letní soutěž 😊.

Letní prázdniny na zámku

02.07.2018

Léto je tu a s ním i spousta nových zážitků ;) .. Naše letní tipy a doporučení pro výlet na Zámek Žďár nad Sázavou se dozvíte právě zde!

Prázdninové poznávání II

27.06.2018

Zábavnou formou nahlédnete do života v klášteře a zámku. Zjistíte, kdo všechno klášter a zámek obýval a obývá dodnes. Naším průvodcem bude paní Voda, živel, který může mít mnoho podob a jehož cesty ve žďárském klášteře a zámku vedou již staletí stejnými cestami.

Pod střechami Paříže - předprodej

05.06.2018

Divadelní představení můžete shlédnout v rámci akce I. Rande s Francií. Příběh vypráví o pohledu do duše člověka cestou francouzské poezie a chansonu. V jedné z hlavních rolí vystupuje Petr Mikeska, držitel ceny Thálie 2014 za mužský herecký výkon.

Po stopách Santiniho - změna

17.05.2018

V pátek 18.5. vyráží naši průvodci za vzděláním, aby pro vás byli v sezóně připraveni na 300% ;). Prohlídky Po stopách Santiniho proto neproběhnou, ale celý víkend už jedeme naplno! Děkujeme za pochopení.

Zažijte žďárský zámek v nových botách

11.05.2018

Zážitek je o pohybu... Na zámku můžete zažít MUZEUM NOVÉ GENERACE, kde se nejnovější multimediální zařízení potkává s tajemnou historií středověku a baroka. Tak schválně - kolik schodů vás dovede ze světa cisterciáckých mnichů do Santiniho baroka v Muzeu nové generace? Tipovat a soutěžit o voucher na boty TEZYO v celkově hodnotě 4 000 Kč můžete na našem zámeckém Facebooku.

Poznejte zelené srdce Česka

11.05.2018

Zapojte se do zábavné soutěže a vyhrajte spoustu zajímavých cen. Budete putovat po Žďárských vrších, které jsou často nazývány zeleným srdcem Česka a poznáte místní pověsti.

TOP turistický web? No přece www.zamekzdar.cz ;)

16.04.2018

Zvláštní cena ministryně pro místní rozvoj za nejlepší turistickou prezentaci na webových stránkách v kategorii turistické atraktivity v soutěži Zlatý erb putuje na žďárský zámek ;).

Dubnová soutěž o zážitkový pobyt na zámku

11.04.2018

Vyhrajte NOC NA ZÁMKU a celý den na žďárském panství ????. Zažijte cestu. Zažijte příběh.

Mohlo by vás zajímat