Zámek Žďár

Marketing specialist junior

Náplň práce

  • administrace webových stránek (WordPress)
  • správa sociálních sítích (FB, Instagram, Youtube a další)
  • příprava a distribuce newsletterů (MailChimp)
  • provádění analýz, statistik, reporting (FB, Google Analytics a další)
  • spolupráce při přípravě a realizaci marketingových akcía jejich následné vyhodnocení
  • příprava prezentací a marketingových materiálů
  • komunikace s grafickým studiem a dalšími partnery
  • zajišťování tiskovin a jejich distribuce

Požadujeme

  • zkušenosti v online marketingu
  • komunikaci slovem i písmem v angličtině
  • pokročilou znalost MS Office (Word, Excel, PowerPoint) a běžných grafických programů
  • schopnost hledat nová řešení
  • komunikační a organizační dovednosti
  • zodpovědnost, pečlivost, samostatnost
  • analytické schopnosti
  • estetické cítění

Nabízíme

  • zajímavou, samostatnou a pestrou práci v dynamickém týmu
  • home office – pružnou pracovní dobu
  • možnost seberealizace
  • účast v moderním projektu s mezinárodním přesahem

V případě zájmu zašlete prosím motivační dopis a strukturovaný životopis na níže uvedený kontakt.

Kontakt

Monika Vasiliadu
602 24 74 04
vasiliadu@zamekzdar.cz