Zámek Žďár

Jazzový piknik v zahradách zámku Kinských – Zrušeno

11.7.2020 14:00-22:00
  • Kulturní akce
Přijďte, přineste si třeba i svou deku, košík s jídlem, s rodinou a přáteli si užijte sobotní odpoledne a podvečer s příjemnou hudbou. Vnímání muziky vám podpoří prostředí zámku a doufejme i pěkné počasí. V případě deště budeme ve vnitřních prostorách zámku.

Akce zrušena v důsleku nepříznivého počasí

S lítosti Vám oznamujeme, že dnešní Jazzové odpoledne je zrušeno z důvodu extrémních změn počasí. Zakoupené vstupenky je možné vrátit ve Vinotéka u Charlieho. Pro další informace volejte organizátory akce na tel. 602 399 889. Děkujeme za pochopení. 


0. ročník pohodového jazzového festivalu

Přestávku mezi vystoupeními si můžete zpestřit prohlídkou neveřejných prostor zámku.

Budou připraveny a prodávány piknikové lahůdky a lahodná vína.

Program :

  • Piknik začneme hravým swingovým uskupením Berdychův Gang
  • Po nich bude pokračovat tradiční jazz v podání vídeňkých profesionálů Bernhard Weisinger Quartet / saxofon, keybords, drums, base /
  • Po několika letech se do Žďáru vrátí Jana Koubková se svým kvartetem / klavíristou Ondřejem Kabrnou, filharmonikem na celo a basu Janem Kellerem, bubeníkem Janem Červenkou a hlavně svými standarty i nestandarty.
  • Festival pak uzavře Ondřej Ruml s Jazz kvintetem a skladbami Jaroslava Ježka ve svém osobitém aranžmá. Je to opravdu hvězdný band ve složení piáno – Martin Rufer, bicí – Pavel Bady Zbořil, kontrabas – Tomáš Baroš, saxofon – Radek Zapadlo, trubka – Miroslav Hloucal)
  • A třeba se podaří i jam session, tak jak to jazzmani a obzvlášť Jana Koubková umí.

Předprodej: Vinotéky Charlie Žďár nad Sázavou a Nové Město na Moravě

 

Mohlo by vás zajímat