Zámek Žďár

Večerní zážitkové prohlídky

23.2.2018 - 24.2.2018 16:00-21:00
Oblíbené zážitkové prohlídky zámku tentokrát formou večerních hraných prohlídek s podtitulem Příběh žďárského kláštera v legendách.

Spolu s našimi průvodci se přenesete do období 13.-18. století a prohlédnete si to nejzajímavější ze žďárského zámku. Potkáte spoustu historických postav a přímo z jejich úst zjistíte některá tajemství, kterými je klášter opředený.

Večerní prohlídku doporučujeme spojit s návštěvou interaktivní výstavy Hry a klamy (23. – 24. 2. využijte prodloužené otevírací doby do 21 hodin).


Časy konání: Prohlídka se uskuteční v pravidelných intervalech 3x za hodinu (poslední prohlídka probíhá od 20:40). Na prohlídku je nutná rezervace předem (viz rezervační formulář níže).

Kapacita jedné prohlídky: 30 návštěvníků

Délka trvání prohlídky: cca 1,5 hodiny

Věkové doporučení: Akce je vhodná pro dospělé i pro děti cca od 6 let.

Cena prohlídek: 150,- (plné vstupné), 100,- (senior, dítě 6–18 let, studenti do 26 let, držitelé průkazu ZTP/P), 375,- (rodinné vstupné – 2x dospělý a děti od 6–18 let)

KAPACITA VYČERPANÁ!

Vážení zájemci,

momentálně došlo k naplnění maximální kapacity na Večerní zážitkové prohlídky! Nabízíme Vám možnost zaregistrovat se v poptávkovém formuláři, díky kterému se zařadíte na seznam osob, kterým bude nabízena možnost rezervace v případě zrušení již existujících rezervací, nebo v případě velkého zájmu budete kontaktováni o otevření nového termínu. Děkujeme za pochopení.

V případě otázek můžete kontaktovat Martinu Schutovou: schutova@zamekzdar.cz


Mohlo by vás zajímat