Zámek Žďár

Vojtěch Dyk & B-Side band

20.6.2019 od 20:00
  • Kulturní akce
Pořádná dávka skvělé hudby pod širým nebem, krásné zámecké prostředí, pohodová atmosféra... Co víc dodávat ke koncertu jednoho z nejlepších českých zpěváků s 18 členným big bandem za zády.

JDETE NA KONCERT? PAK POZORNĚ ČTĚTE…

Koncert se bude konat za každého počasí. ☀️ …Tedy samozřejmě pokud nebudou lítat střechy a návštěvníkům ani kapele nebude hrozit nebezpečí. Pokud by se nám i přes důslednou objednávku hezkého počasí déšť nevyhnul, doporučujeme přibalit pláštěnky (s ohledem na ostatní prosíme nenoste deštník). Přibalit můžete také své oblíbené křesílko na sezení nebo deku. Těšíme se na viděnou…

  • vstupenky je možné koupit i na místě – na recepci Muzea nové generace
  • na koncert vedou 2 vstupy:
    • Vstup 1: přes recepci Muzea nové generace
    • Vstup 2: hlavní branou od silnice na 1. nádvoří
  • do areálu budeme vpouštět po technické zkoušce – cca mezi 18:30 – 19:00 (platí pro oba vstupy)
  • kavárna Muzea nové generace je otevřena od 9:00 až do konce koncertu, občerstvit se můžete také přímo na Pivovarském nádvoří
  • využít můžete 3 parkoviště – hlavní u zámku, u Tokozu a na louce za „Forotou“ (první odbočka vpravo směr Ždírec nad Doubravou)

Koncert V. Dyk - navigace Zámek Žďár

 

 

VSTUPENKY JE DNES MOŽNÉ KOUPIT TAKÉ PŘÍMO NA MÍSTĚ (na recepci Muzea nové generace), A TO AŽ DO ZAHÁJENÍ KONCERTU.


B Side Band založil na jaře roku 2006 trumpetista a band leader Josef Buchta. Je sestaven z 18 špičkových instrumentalistů a během svého postupného vzestupu si vytvořil silnou tradici a pevnou základnu příznivců. Repertoár kapely je podřízen především snaze vytvořit moderní a barevný bigbandový zvuk, vtáhnout posluchače do děje energií a efektními aranžmá. V současné době je jedním z nejvyhledávanějších hudebních těles svého žánru a začíná rozšiřovat svoje pole působnosti na zahraniční podia.

VSTUPENKY:

🎷 předprodej zahájíme v úterý 21. května v 10:00 přímo na této stránce
🎷 lístky můžete kupovat online
🎷 nebo na recepci Muzea nové generace (z technických důvodů půjdou platby zatím jen v hotovosti)

🎷cena: 600 Kč/ vstupenka

MÍSTO KONÁNÍ: Pivovarské nádvoří – pod širým nebem (vstup přes recepci Muzea nové generace – od barokního mostu)

SEDĚT NEBO STÁT?: Posedět si bude moci přibližně 600 z vás, ostatní ale vyzýváme k tanci ve stoje ;). Cena vstupenky je stejná, ať už budete sedět, stát nebo třeba ležet. Je možné přibalit s sebou vlastní rozkládací židličku nebo deku.

 

WWW.VOJTECHDYKTOUR.CZ

 

Vojtěch Dyk & B-Side band Zámek Žďár

Mohlo by vás zajímat