Zámek Žďár

Aktuality

Koncertní abonmá na zámku

08.12.2021

Vydejte se na cestu světem klasické hudby, která zrcadlí náš rozmanitý svět. Stejně jako se ve vodě odráží obraz krajiny, odráží se v hudbě lidská duše. Cyklus procházející hudebními staletími zahrnuje čtyři neopakovatelná vystoupení v krásných prostorách žďárského zámku s pátým koncertem jako dárek pro držitele abonmá.

Vyplňte dotazník a vyhrajte poukázky na nákup v Rybárně Kinský

21.10.2021

V Obchodním domě KINSKÝ i Rybárně KINSKÝ ve Žďáru nad Sázavou nás čekají velké změny. V našem areálu připravujeme otevření prodejny s potravinami, opravu spodní haly i celkové rozšíření a nové uspořádání sortimentu. Záleží nám na tom, abyste od nás odcházeli spokojeni, proto se vás chceme zeptat na několik otázek. Jako odměnu za vyplnění dotazníku vám v období od 22. 10. do 2. 11. 2021 rozdáme poukázky na nákup v hodnotě 12 000 Kč.

Mobilní hra SANTINIHO HVĚZDA

16.06.2021

Stáhněte si do mobilního telefonu aplikaci Skryté příběhy a vydejte se na terasu žďárského zámku, kde hra začíná. Spolu se stavitelem Janem Blažejem Santinim vyrazíte po stopách jeho stavební činnosti v zámeckém areálu a jeho blízkém okolí.

Pojďme se nadechnout… To je hlavní téma letošního otevření soukromých zahrad rodiny Kinských

20.05.2021

Už po dvanácté v historii se návštěvníkům otevřou soukromé zahrady rodiny Kinských na zámku ve Žďáře nad Sázavou, a to při dvoudenní akci Kouzelné zahrady (dříve Dny otevřených zahrad). Poslední květnový víkend (29. a 30. května) se ponese ve znamení tématu „Pojďme se nadechnout“.

Hlasujte pro Virtuální vánoční trh v soutěži Zlatá jeřabina 2020

01.03.2021

Zámecký Virtuální vánoční trh 2020 byl nominován mezi finalisty soutěže Zlatá jeřabina 2020 v kategorii Kulturní aktivita, kterou pořádá Kraj Vysočina. Pomůžete nám vyhrát? 🙏

Řídit provoz zámku je někdy práce na 30 hodin denně

26.01.2021

Přečtěte si rozhovor s Pavlem Haluzou, provozním ředitelem žďárského zámku

Leden - měsíc zdraví

04.01.2021

Leden - měsíc zdraví...To je heslo našich spřátelených OD KINSKÝ a Rybárna KINSKÝ. A protože duševní zdraví je také důležité, přidáváme s k nim i my.

Zrušení Zámeckého vánočního trhu

18.12.2020

Vyšla kniha Constantina Kinského "Všechno je dar"

18.11.2020

V říjnu spatřila světlo světa kniha Constantina Kinského a Natalie A. Rollko – Všechno je dar. Constantin Kinský v ní vzpomíná na své dětství, nabízí pohled do zákulisí slavné rodiny, včetně řady exkluzivních fotografií z rodinného archivu. Důležitým tématem je také rozvoj zámku ve Žďáru nad Sázavou a jeho okolí, soužití s přírodou a demonstrace základních lidských hodnot, které mohou být pro mnohé inspirující.

Hlasujte pro Vysočinu v anketě Kraj mého srdce

03.11.2020

Strávili jste dovolenou na Vysočině a máte z ní nezapomenutelné zážitky? Podpořte náš kraj v anketě Kraj mého srdce.

Mohlo by vás zajímat