Zámek Žďár

Dubnová soutěž o zážitkový pobyt na zámku

11.4.2018

Vyhrajte NOC NA ZÁMKU a celý den na žďárském panství ????. Zažijte cestu. Zažijte příběh.

SOUTĚŽ BYLA UKONČENA. GRATULUJEME VYLOSOVANÉ VÝHERKYNI – PANÍ JITCE JUHÁSOVÉ.

 

Unikátní cesta časem na Zámku ve Žďáru nad Sázavou. VÝLET NA CELÝ DEN ???? Díky naší facebookové soutěži jsme Vám sestavili výlet na míru: Dopolední kávička v zámecké kavárně, návštěva Muzea nové generace – interaktivní multimediální muzeum ze 21. století, poobědová prohlídka Po stopách Santiniho a odpolední lovení pstruhů v zámeckých sádkách. Večer už romantika v pokojích zámecké věže s výhledem na pohádkové kulisy zámku a kláštera. A další den? Můžete relaxovat v zahradách a obdivovat nedalekou Zelenou horu… Jedinečný zážitek pro každého.


JAK SOUTĚŽIT?

  1. Tipněte si v komentáři pod soutěžním příspěvkem na našem Facebooku, kolik pokojů skrývá zámecká Barokní věž
  2. Číslo napište do komentáře k soutěžnímu příspěvku na FB
  3. Sdílejte příspěvek

Soutěž probíhá od 12. 4.2018 – 23. 4.2018 do 12 hodin.

Platí pouze jeden neupravený soutěžní komentář od jednoho soutěžícího. Ze správných tipů vylosujeme jednoho výherce. Soutěžní komentáře vkládejte k příspěvku na Facebooku do 23. 4. 2018, 12 hodin. Ze správných odpovědí bude vylosován výherce.


CO MŮŽETE VYHRÁT?


Účast v soutěži
Účastníkem soutěže může být pouze fyzická osoba starší 18 let, která splní pravidla a podmínky soutěže. Platí pouze jeden neupravený komentář od jednoho uživatele.
Soutěž probíhá od doby zveřejnění soutěžního příspěvku na FB profilu Zámku Žďár až do 23. 4. 2018 do 12 hodin.

Vyhodnocení
Výherce soutěže bude vyhlášen na základě splněných pravidel soutěže a zveřejníme ho v aktualitách na zamekzdar.cz.

Předání výhry
Zveřejněný výherce nás musí kontaktovat prostřednictvím výherního facebookového profilu a přes něj nám zaslat zprávu pro ověření své identifikace. Poté ho budeme kontaktovat, abychom s ním dohodli detaily předání výhry. Pokud si výherce nepřevezme svoji výhru do smluveného termínu, výhra propadá ve prospěch organizátora soutěže.

Všeobecné podmínky

  • Účastí v soutěži vyjadřuje soutěžící svůj souhlas s pravidly soutěže a zavazuje se je plně dodržovat. Výhry v soutěži není možné vymáhat právní cestou ani alternativně plnit v penězích. Veškeré nepřevzaté výhry propadají organizátorovi soutěže.
  • Organizátor nepřebírá vůči účastníkům soutěže žádné jiné závazky a ti nemají nárok na jakákoliv jiná plnění než ta, která jsou uvedená v těchto pravidlech soutěže. Reklamace výher je vyloučena.
  • Organizátor soutěže si vyhrazuje právo rozhodnout o pravosti a platnosti všech údajů. Účastníci porušující nebo obcházející tato pravidla mohou být ze soutěže kdykoliv vyřazeni nebo jim může být odmítnuto právo na výhru či její uplatnění. Organizátor soutěže je oprávněn bez náhrady v odůvodněných případech pozměnit nebo upravit pravidla soutěže či soutěž pozastavit, odvolat anebo zrušit.
  • Účastí v soutěži projevuje každý účastník svůj souhlas s jejími pravidly a s tím, že organizátor soutěže je oprávněn bezplatně uveřejnit jména výherců ve sdělovacích prostředcích a v propagačních materiálech organizátora po dobu jednoho měsíce od ukončení této soutěže. Uvedený souhlas se uděluje dobrovolně a bez nároku na jakoukoliv finanční odměnu.
  • Facebook není pořadatelem soutěže.
Zámek Žďár nad Sázavou - letecký snímek

Mohlo by vás zajímat