Zámek Žďár

Jarní soutěž 2018

3.4.2018

„MUZEUM NOVÉ GENERACE JENOM KVETE“ – to je název nové jarní soutěže! Chcete vyhrát pobyt na zámku nebo vstupenky do libereckého iQ parku? Hrajte s námi! 😉

PODMÍNKY SOUTĚŽE

Co je možné vyhrát?

1. cena: pobyt na 1 noc se snídaní pro 2 osoby v Barokní věži (platnost do 31. 5. 2019)

2. – 3. cena: vstupenky pro 2 osoby do libereckého iQ parku (platnost do 15. 2. 2019)


Jak soutěžit?

Navštivte Muzeum nové generace, spočítejte, kolik květin nám vykvetlo mezi exponáty a vyplňte soutěžní formulář na recepci muzea.

  • Soutěž probíhá v termínu od 10. 4. do 27. 5. 2018.
  • Do soutěže bude od jednoho návštěvníka zařazen vždy jeden hlas. Ke vstupu do Muzea nové generace je nutné zakoupit si vstupenku nebo vlastnit platný Barok pas. Při zakoupení rodinné vstupenky mohou svůj hlas uplatnit všichni členové rodiny, u nezletilých se souhlasem zákonného zástupce. 
  • Organizátorem akce je SE.S.TA, z.s., Pod Kaštany 246/8, 160 00 Praha 6.

Jak bude vybrán výherce?

Výherce vylosujeme z hlasovacích lístků se správnou odpovědí.

Výherci: Výherce bude uveřejněn na stránce http://www.zamekzdar.cz/aktuality/ 


Všeobecné podmínky

  • Soutěže se mohou zúčastnit návštěvníci Muzea nové generace starší 18 let. V případě účasti osoby mladší 18 let je nutný souhlas zákonného zástupce (v hlasovacím formuláři na recepci Muzea nové generace).
  • Organizátor soutěže si vyhrazuje právo kdykoliv v průběhu trvání soutěže pozměnit pravidla, či soutěž úplně zrušit bez udání důvodu, přičemž spotřebitel nemá nárok na náhradu nákladů vynaložených na účast v soutěži.
  • Výsledky soutěže jsou konečné, bez možnosti odvolání. Organizátor si vyhrazuje právo nahradit shora deklarované výhry výhrami obdobného typu a odpovídající hodnoty a měnit podmínky předávání výher v případě, že mu výhry nebudou poskytnuty tak, aby mohly být výhercům předány v souladu s pravidly soutěže. Výhry účastníků, které z důvodů ležících nikoliv na straně organizátora, v případě kdy nebude možné výherce kontaktovat, či mu výhru doručit na oznámenou adresu, propadají ve prospěch organizátora.
  • Organizátor neručí za ztrátu, nedoručení či poškození výher během poštovní přepravy.
  • Účastí v soutěži a zasláním odpovědi vyjadřuje účastník souhlas s pravidly a podmínkami soutěže. Zároveň vyjadřuje svůj souhlas podle zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů se zpracováním osobních údajů jím uvedených na/v soutěžní zásilce, pro účely doručení cen či jiných otázek spojených s touto akcí a za účelem nabízení obchodu nebo služeb, po dobu 2 let ode dne začátku soutěže.
  • Správcem ve smyslu zákona o ochraně osobních údajů v České republice je SE.S.TA, z.s. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Účastníci soutěže mají právo přístupu ke svým osobním údajům i další práva stanovená v §§ 11, 21 zákona č.101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.
Jarní soutěž 2018 - FOTO

Mohlo by vás zajímat