Zámek Žďár

Letní zámecké soutěžení – O zámeckou vílu

10.6.2020

Připravili jsme sérii veselých letních soutěží se zámkem pro malé i velké o milé ceny. Bavte se s námi a užijte si prázdniny naplno…

JAK SOUTĚŽIT na Facebooku?:

 1. Uvijte věneček, ozdobte čelenku nebo sponku.
 2. Vyfoťte se a fotku sdílejte ve skupině Tvořivý zámek pod soutěžním příspěvkem s #zameckavila.
 3.  Svoje fotky posílejte do 25. 6. do 24:00 hodin.

   

  Tvořit můžete kdekoli. V pátek 26.6. vylosujeme tři víly, které získají volnou vstupenku na Letní dětské prohlídky.

  📢 Během následujících týdnů vyhlásí svoji soutěž každý z lektorů edukačního oddělení, takže kluci nemusí smutnit, dostane se na ně, co nevidět 😉.


  Všeobecné podmínky

  Soutěže se mohou zúčastnit pouze občané České republiky starší 18 let. V případě účasti osoby mladší 18 let je nutný souhlas zákonného zástupce.

  Organizátor soutěže si vyhrazuje právo kdykoliv v průběhu trvání soutěže pozměnit pravidla, či soutěž úplně zrušit bez udání důvodu, přičemž spotřebitel nemá nárok na náhradu nákladů vynaložených na účast v soutěži.

  Výsledky soutěže jsou konečné, bez možnosti odvolání. Organizátor si vyhrazuje právo nahradit shora deklarované výhry výhrami obdobného typu a odpovídající hodnoty a měnit podmínky předávání výher v případě, že mu výhry nebudou poskytnuty tak, aby mohly být výhercům předány v souladu s pravidly soutěže. Výhry účastníků, které z důvodů ležících nikoliv na straně organizátora, v případě kdy nebude možné výherce kontaktovat, či mu výhru doručit na oznámenou adresu, propadají ve prospěch organizátora.

  Organizátor neručí za ztrátu, nedoručení či poškození výher během poštovní přepravy.

  Účastí v soutěži vyjadřuje účastník souhlas s pravidly a podmínkami soutěže. Zároveň vyjadřuje svůj souhlas podle zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů se zpracováním osobních údajů jím uvedených na/v soutěžní zásilce a souhlasí se zveřejněním svého jména v souvislostí s vyhlášením výherců soutěže.

  Správcem ve smyslu zákona o ochraně osobních údajů v České republice je SE.S.TA, z.s. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Účastníci soutěže mají právo přístupu ke svým osobním údajům i další práva stanovená v §§ 11, 21 zákona č.101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

  Facebook nemá s organizací této soutěže nic společného.

Letní soutěž - Zámecká víla

Mohlo by vás zajímat