Zámek Žďár

Soutěž o podzimní víkend na zámku pro 2 osoby

18.9.2018

Den Venkova je jedna z nejoblíbenějších akcí na našem zámku. Oslava přírody, života a krás Vysočiny je TADY! Nyní můžete soutěžit o noc v zámecké věži se snídaní 😊. Dopřejte si romantický zážitek v plném pohodlí zrekonstruovaných apartmánů a s výhledem do areálu zámku 😊.

JAK SOUTĚŽIT?:

Stačí si tipnout na našem zámeckém Facebooku 6 TOP zámeckých zážitků, z nichž si většinu můžete užívat celoročně, a jméno nové ochranné známky, která se bude během Dne venkova křtít.

 

Malá nápověda:

Soutěž Den venkova


CO MŮŽETE VYHRÁT:

  • Zážitkový balíček – Barokní víkend na zámku v hodnotě 1 300 Kč (platnost poukazu do 28.2. 2019)

PRAVIDLA SOUTĚŽE:

  • Stačí si na našem Facebooku tipnout pod příspěvek týkající se soutěže správnou odpověď.
  • Soutěž probíhá od 18.9. do 28.9. 2018 do 20:00.
  • Platí pouze 1 neupravená odpověď od každého soutěžícího.
  • Nejpozději 2.10. 2018 ze správných odpovědí vybereme vítěze.

VYHODNOCENÍ:

Výherce soutěže bude vyhlášen na základě splněných pravidel soutěže a zveřejníme ho v aktualitách na www.zamekzdar.cz. Ze správných odpovědí vybereme náhodně výherce.

PŘEDÁNÍ VÝHRY:

Zveřejněný výherce nás musí kontaktovat prostřednictvím výherního facebookového profilu a přes něj nám zaslat zprávu pro ověření své identifikace. Poté ho budeme kontaktovat, abychom s ním dohodli detaily předání výhry. Pokud si výherce nepřevezme svoji výhru do smluveného termínu, výhra propadá ve prospěch organizátora soutěže.

VŠEOBECNÉ PODMÍNKY:

Účastí v soutěži vyjadřuje soutěžící svůj souhlas s pravidly soutěže a zavazuje se je plně dodržovat. Výhry v soutěži není možné vymáhat právní cestou ani alternativně plnit v penězích. Veškeré nepřevzaté výhry propadají organizátorovi soutěže.

Organizátor nepřebírá vůči účastníkům soutěže žádné jiné závazky a ti nemají nárok na jakákoliv jiná plnění než ta, která jsou uvedená v těchto pravidlech soutěže. Reklamace výher je vyloučena.

Organizátor soutěže si vyhrazuje právo rozhodnout o pravosti a platnosti všech údajů. Účastníci porušující nebo obcházející tato pravidla mohou být ze soutěže kdykoliv vyřazeni nebo jim může být odmítnuto právo na výhru či její uplatnění. Organizátor soutěže je oprávněn bez náhrady v odůvodněných případech pozměnit nebo upravit pravidla soutěže či soutěž pozastavit, odvolat anebo zrušit.

Účastí v soutěži projevuje každý účastník svůj souhlas s jejími pravidly a s tím, že organizátor soutěže je oprávněn bezplatně uveřejnit jména výherců ve sdělovacích prostředcích a v propagačních materiálech organizátora po dobu jednoho měsíce od ukončení této soutěže. Uvedený souhlas se uděluje dobrovolně a bez nároku na jakoukoliv finanční odměnu.

Facebook není pořadatelem soutěže.

Den venkova 2018 soutěž

Mohlo by vás zajímat