Zámek Žďár

Soutěž o rybku z Kinského rybárny

3.12.2018

Taky v té historii trošku plavete? 😊 Máme pro vás jednoduchou vědomostní soutěž o poukaz v hodnotě 500 Kč na rybku z Kinského rybárny.

Víte, že Žďár nad Sázavou má bohatou tradici rybářství? Dokonce se chystá i ochranná známka Žďárský kapr.  V naší nové rybárně nabízíme sladkovodní i mořské rybky pro všechny, kteří mají chuť zpestřit si jídelníček.


JAK SOUTĚŽIT?:

Tipněte si, v jakém století vznikla tradice bramborového salátu se smaženým kaprem, a můžete vyhrát poukaz na útratu v KINSKÉHO RYBÁRNĚ.

  • Soutěžní tip napište pod příspěvek na zámeckém Facebooku
  • Likněte facebookovou stránku OD Kinský a Zámek Žďár
  • Ze správných tipů  a fanoušků vybereme vítěze
  • Soutěžit můžete od 4.12. – 10.12. 2018

 

Kinského rybárna - soutěž

 


Všeobecné podmínky

Soutěže se mohou zúčastnit pouze občané České republiky starší 18 let. V případě účasti osoby mladší 18 let je nutný souhlas zákonného zástupce.

Organizátor soutěže si vyhrazuje právo kdykoliv v průběhu trvání soutěže pozměnit pravidla, či soutěž úplně zrušit bez udání důvodu, přičemž spotřebitel nemá nárok na náhradu nákladů vynaložených na účast v soutěži.

Výsledky soutěže jsou konečné, bez možnosti odvolání. Organizátor si vyhrazuje právo nahradit shora deklarované výhry výhrami obdobného typu a odpovídající hodnoty a měnit podmínky předávání výher v případě, že mu výhry nebudou poskytnuty tak, aby mohly být výhercům předány v souladu s pravidly soutěže. Výhry účastníků, které z důvodů ležících nikoliv na straně organizátora, v případě kdy nebude možné výherce kontaktovat, či mu výhru doručit na oznámenou adresu, propadají ve prospěch organizátora.

Organizátor neručí za ztrátu, nedoručení či poškození výher během poštovní přepravy.

Účastí v soutěži a zasláním odpovědi vyjadřuje účastník souhlas s pravidly a podmínkami soutěže. Zároveň vyjadřuje svůj souhlas podle zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů se zpracováním osobních údajů jím uvedených na/v soutěžní zásilce, pro účely doručení cen či jiných otázek spojených s touto akcí a za účelem nabízení obchodu nebo služeb, po dobu 2 let ode dne začátku soutěže a souhlasí se zveřejněním svého jména a adresy na internetových stránkách www.tophelpplus.cz i jinak v rámci vyhlášení výsledků soutěže.

Správcem ve smyslu zákona o ochraně osobních údajů v České republice je SE.S.TA, z.s. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Účastníci soutěže mají právo přístupu ke svým osobním údajům i další práva stanovená v §§ 11, 21 zákona č.101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

Facebook nemá s organizací této soutěže nic společného.

Kinského rybárna Žďár

Mohlo by vás zajímat