Zámek Žďár

Soutěž o ubytování na zámku

27.4.2020

Připravili jsme pro vás jarní facebookovou SOUTĚŽ O UBYTOVÁNÍ NA ZÁMKU. Chcete strávit dva dny na kouzelném místě plném pohody, kde se před vámi procházeli mniši cisterciáci nebo Santini?

 JAK SOUTĚŽIT na Facebooku?:
  • Tipněte si pod příspěvkem na zámeckém Facebooku, kolik schodů vede do nejvyššího apartmánu v Barokní věži. 🦉
  • Označte v komentáři pod příspěvkem přátele, kteří také rádi poznávají krásy České republiky.
  • Lajkněte facebookovou stránku  Zámek Žďár.

Dokdy můžete soutěžit?

  • Své tipy posílejte do 1. května 2020 do 10:00.

Co můžete vyhrát?

  • Jednomu z vás, který se svým tipem bude nejblíže pravdě, věnujeme ubytování na jednu noc zámecké Barokní věži pro dvě osoby v hodnotě 1 200 Kč s možností výběru termínu od neděle do čtvrtka až do konce roku 2020.

Informace o ubytování na Zámku Žďár nad Sázavou.

Ubytování Zámek Žďár

 


Všeobecné podmínky

Soutěže se mohou zúčastnit pouze občané České republiky starší 18 let. V případě účasti osoby mladší 18 let je nutný souhlas zákonného zástupce.

Organizátor soutěže si vyhrazuje právo kdykoliv v průběhu trvání soutěže pozměnit pravidla, či soutěž úplně zrušit bez udání důvodu, přičemž spotřebitel nemá nárok na náhradu nákladů vynaložených na účast v soutěži.

Výsledky soutěže jsou konečné, bez možnosti odvolání. Organizátor si vyhrazuje právo nahradit shora deklarované výhry výhrami obdobného typu a odpovídající hodnoty a měnit podmínky předávání výher v případě, že mu výhry nebudou poskytnuty tak, aby mohly být výhercům předány v souladu s pravidly soutěže. Výhry účastníků, které z důvodů ležících nikoliv na straně organizátora, v případě kdy nebude možné výherce kontaktovat, či mu výhru doručit na oznámenou adresu, propadají ve prospěch organizátora.

Organizátor neručí za ztrátu, nedoručení či poškození výher během poštovní přepravy.

Účastí v soutěži vyjadřuje účastník souhlas s pravidly a podmínkami soutěže. Zároveň vyjadřuje svůj souhlas podle zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů se zpracováním osobních údajů jím uvedených na/v soutěžní zásilce a souhlasí se zveřejněním svého jména v souvislostí s vyhlášením výherců soutěže.

Správcem ve smyslu zákona o ochraně osobních údajů v České republice je SE.S.TA, z.s. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Účastníci soutěže mají právo přístupu ke svým osobním údajům i další práva stanovená v §§ 11, 21 zákona č.101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

Facebook nemá s organizací této soutěže nic společného.

Zámecké ubytování Barokní věž - Zámek Žďár

Mohlo by vás zajímat