Zámek Žďár

Soutěž – Zámek hledá kreativní duše

19.2.2020

Hledáme školy, soukromé subjekty, ale také všechny ty, kdo mají rádi tvoření, design a umění. Znáte někoho takového? Označte je v našem facebookovém příspěvku a vyhrajte ;).

JAK SOUTĚŽIT na Facebooku?:

  • Označte v komentáři pod příspěvkem na zámeckém Facebooku kreativní kamarádku / tvořivého kamaráda, kterého by mohla soutěž zaujmout.
  • Lajkněte facebookovou stránku  Zámek Žďár.
  • Ze všech soutěžích vybereme 27. 2. jednoho vítěze, který získá rodinnou vstupenku na Kouzelné zahrady, knihu „Zámek Žďár nad Sázavou: Minulost a současnost“ a dárkovou květinovou dekoraci vyrobenou přímo na zámku.
  • Soutěžit můžete od 18. do 26. 2. 2020.

Soutěž Kouzelné zahrady - Zámek Žďár

VÍCE O SOUTĚŽI KOUZELNÉ ZAHRADY (informace, propozice, přihlášky)


Rodina Kinských používá dvě motta, která ji inspirují při obnově přírodního a kulturního dědictví zámku veřejnosti: „Naše minulost je pramenem naší budoucnosti” a „Společnost, která tvoří, může vzkvétat a žít dál”… A přesně takové budou i Kouzelné zahrady (30. a 31. 5., z minulosti znáte jako Dny otevřených zahrad), kterých se týká i stejnojmenná soutěž.


Všeobecné podmínky

Soutěže se mohou zúčastnit pouze občané České republiky starší 18 let. V případě účasti osoby mladší 18 let je nutný souhlas zákonného zástupce.

Organizátor soutěže si vyhrazuje právo kdykoliv v průběhu trvání soutěže pozměnit pravidla, či soutěž úplně zrušit bez udání důvodu, přičemž spotřebitel nemá nárok na náhradu nákladů vynaložených na účast v soutěži.

Výsledky soutěže jsou konečné, bez možnosti odvolání. Organizátor si vyhrazuje právo nahradit shora deklarované výhry výhrami obdobného typu a odpovídající hodnoty a měnit podmínky předávání výher v případě, že mu výhry nebudou poskytnuty tak, aby mohly být výhercům předány v souladu s pravidly soutěže. Výhry účastníků, které z důvodů ležících nikoliv na straně organizátora, v případě kdy nebude možné výherce kontaktovat, či mu výhru doručit na oznámenou adresu, propadají ve prospěch organizátora.

Organizátor neručí za ztrátu, nedoručení či poškození výher během poštovní přepravy.

Účastí v soutěži vyjadřuje účastník souhlas s pravidly a podmínkami soutěže. Zároveň vyjadřuje svůj souhlas podle zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů se zpracováním osobních údajů jím uvedených na/v soutěžní zásilce a souhlasí se zveřejněním svého jména v souvislostí s vyhlášením výherců soutěže.

Správcem ve smyslu zákona o ochraně osobních údajů v České republice je SE.S.TA, z.s. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Účastníci soutěže mají právo přístupu ke svým osobním údajům i další práva stanovená v §§ 11, 21 zákona č.101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

Facebook nemá s organizací této soutěže nic společného.

Zahrady rodiny Kinských Zámek Žďár

Mohlo by vás zajímat