Zámek Žďár

Svatební soutěž

23.3.2022

Čeká vás v letošním roce „nejkrásnější den vašeho života“? Co byste řekli na svatební obřad v našem zámku zdarma?

JAK SOUTĚŽIT na Facebooku?:
  • Tipněte si do komentáře na zámeckém Facebooku, kolik svatebních obřadů se u nás konalo v roce 2021.
  • Dejte like naší Facebookové stránce.
  • Tipovat můžete do 30. března 2022.
  • 31. března vybereme jednoho z vás s nejlepším odhadem. Ten od nás získá voucher na obřad v zámeckých prostorách podle svého výběru v hodnotě 8 000 Kč.

Dokdy můžete soutěžit?

  • Své tipy posílejte do 30. března 2022 do 24:00.

Co můžete vyhrát?

  • Voucher na obřad v zámeckých prostorách podle svého výběru v hodnotě 8 000 Kč.

Informace o svatbách na Zámku Žďár nad Sázavou.


Všeobecné podmínky

Soutěže se mohou zúčastnit pouze občané České republiky starší 18 let. V případě účasti osoby mladší 18 let je nutný souhlas zákonného zástupce.

Organizátor soutěže si vyhrazuje právo kdykoliv v průběhu trvání soutěže pozměnit pravidla, či soutěž úplně zrušit bez udání důvodu, přičemž spotřebitel nemá nárok na náhradu nákladů vynaložených na účast v soutěži.

Výsledky soutěže jsou konečné, bez možnosti odvolání. Organizátor si vyhrazuje právo nahradit shora deklarované výhry výhrami obdobného typu a odpovídající hodnoty a měnit podmínky předávání výher v případě, že mu výhry nebudou poskytnuty tak, aby mohly být výhercům předány v souladu s pravidly soutěže. Výhry účastníků, které z důvodů ležících nikoliv na straně organizátora, v případě kdy nebude možné výherce kontaktovat, či mu výhru doručit na oznámenou adresu, propadají ve prospěch organizátora.

Organizátor neručí za ztrátu, nedoručení či poškození výher během poštovní přepravy.

Účastí v soutěži vyjadřuje účastník souhlas s pravidly a podmínkami soutěže. Zároveň vyjadřuje svůj souhlas podle zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů se zpracováním osobních údajů jím uvedených na/v soutěžní zásilce a souhlasí se zveřejněním svého jména v souvislostí s vyhlášením výherců soutěže.

Správcem ve smyslu zákona o ochraně osobních údajů v České republice je SE.S.TA, z.s. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Účastníci soutěže mají právo přístupu ke svým osobním údajům i další práva stanovená v §§ 11, 21 zákona č.101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

Facebook nemá s organizací této soutěže nic společného.

Svatba Zámek Žďár nad Sázavou

Mohlo by vás zajímat