Zámek Žďár

TOP turistický web? No přece www.zamekzdar.cz ;)

16.4.2018

Zvláštní cena ministryně pro místní rozvoj za nejlepší turistickou prezentaci na webových stránkách v kategorii turistické atraktivity v soutěži Zlatý erb putuje na žďárský zámek ;).

Celkově se do soutěže zapojilo 430 webových stránek a projektů obcí a měst včetně elektronických služeb.

„Předně za celý tým děkuji všem našim fanouškům a návštěvníkům. Díky nim je kouzlo Žďáru živé a smysluplné pro dnešní i budoucí generace. Jsme držitelem ceny, která není jen naším výsledkem. Je to i ocenění spolupráce s různými spolky, organizacemi i institucemi z celého Kraje Vysočina. Snažíme se společně budovat značku Vysočina a jsem nadšený, že se nám to díky spolupráci daří,“ řekl k vítězství Constantin Kinský, majitel Zámku Žďár nad Sázavou.

Kategorie turistické atraktivity:

  1. zamekzdar.cz (zámek Žďár nad Sázavou)
  2. zkuskuks.cz (Kuks)
  3. zameksvetla.cz (zámek Světlá nad Sázavou)

V kategorii nejlepší webová stránka obce zvítězila obec Ohníč, mezi městy byla udělena dvě první místa, a to pro Most a Benešov a v kategorii Smart City a nejlepší elektronická služba zvítězil Kolín s projektem Kolínská chytrá klíčenka. Zvláštní cenu ministryně pro místní rozvoj za nejlepší turistickou prezentaci v kategorii města a obce získal Oficiální turistický portál hl. m. Prahy a v kategorii regionů Turistický portál Pardubického kraje.

Více o soutěži ZLATÝ ERB

Constantin Kinský - Žďáru nad Sázavou

Mohlo by vás zajímat