Zámek Žďár

Vyplňte dotazník a vyhrajte poukázky na nákup v Rybárně Kinský

21.10.2021

V Obchodním domě KINSKÝ i Rybárně KINSKÝ ve Žďáru nad Sázavou nás čekají velké změny. V našem areálu připravujeme otevření prodejny s potravinami, opravu spodní haly i celkové rozšíření a nové uspořádání sortimentu. Záleží nám na tom, abyste od nás odcházeli spokojeni, proto se vás chceme zeptat na několik otázek. Jako odměnu za vyplnění dotazníku vám v období od 22. 10. do 2. 11. 2021 rozdáme poukázky na nákup v hodnotě 12 000 Kč.


DOTAZNÍK MŮŽETE VYPLNIT ZDE


Pravidla soutěže:

  • Každý den od 23. 10. do 3. 11. 2021 proběhne losování o poukázku na nákup v Rybárně Kinský v hodnotě 500,-. Do slosování budou zařazeny všechny doručené dotazníky s platnou emailovou adresou a souhlasem se zpracováním osobních údajů doručené do 23:59 předchozího dne před slosováním s výjimkou respondentů, kteří se již stali výherci v předchozích dnech.
  • Výherce hlavní ceny, kterou jsou poukázky na nákup v Rybárně Kinský v hodnotě 6 000 Kč, vylosujeme 3. 11. 2021. Hlavní cenu mohou vyhrát všichni zapojení respondenti včetně výherců poukázky z denního slosování.
  • Každá osoba může poslat pouze jeden vyplněný dotazník za celé soutěžní období.
  • Do soutěže budou zařazeny dotazníky doručené do 2. 11. 2021 do 23:59.
  • Informace o výhercích budou v období od 23. 10. do 3. 11. 2021 uveřejněna na Facebooku OD Kinský a Rybárna Kinský a také na webové stránce soutěže.

Všeobecné podmínky

Soutěže se mohou zúčastnit pouze občané České republiky starší 18 let. V případě účasti osoby mladší 18 let je nutný souhlas zákonného zástupce.

Organizátor soutěže si vyhrazuje právo kdykoliv v průběhu trvání soutěže pozměnit pravidla, či soutěž úplně zrušit bez udání důvodu, přičemž spotřebitel nemá nárok na náhradu nákladů vynaložených na účast v soutěži.

Výsledky soutěže jsou konečné, bez možnosti odvolání. Organizátor si vyhrazuje právo nahradit shora deklarované výhry výhrami obdobného typu a odpovídající hodnoty a měnit podmínky předávání výher v případě, že mu výhry nebudou poskytnuty tak, aby mohly být výhercům předány v souladu s pravidly soutěže. Výhry účastníků, které z důvodů ležících nikoliv na straně organizátora, v případě, kdy nebude možné výherce kontaktovat, či mu výhru doručit na oznámenou adresu, propadají ve prospěch organizátora.

Organizátor neručí za ztrátu, nedoručení či poškození výher během poštovní přepravy.

Účastí v soutěži vyjadřuje účastník souhlas s pravidly a podmínkami soutěže. Zároveň vyjadřuje svůj souhlas podle zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů se zpracováním osobních údajů jím uvedených na/v soutěžní zásilce a souhlasí se zveřejněním svého jména v souvislostí s vyhlášením výherců soutěže.

Správcem ve smyslu zákona o ochraně osobních údajů v České republice je KINSKÝ Žďár, a.s. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Účastníci soutěže mají právo přístupu ke svým osobním údajům i další práva stanovená v §§ 11, 21 zákona č.101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

Facebook nemá s organizací této soutěže nic společného.

 

Rybárna Kinský Žďár

Mohlo by vás zajímat