Zámek Žďár

Navštivte žďárský zámek v Praze

3.8.2020

Zámek Žďár zamířil do Prahy! Od 4. do 31. srpna můžete v nákupním centru Nový Smíchov navštívit výstavu Sláva naŽďár výletu a vyhrát ubytování na zámku.

Až do konce srpna můžete při svých nákupech v nákupním centru Nový Smíchov vyjet do 2. NP, uniknout nákupnímu shonu a přenést se alespoň na chvíli do našeho zámku. Zavzpomínejte na vaše zámecké zážitky nebo si naplánujte výlet – z Prahy jste na zámku za 2 hodiny autem nebo 2,5 hodiny vlakem.


INSTAGRAMOVÁ SOUTĚŽ O ZÁMECKÉ UBYTOVÁNÍ

1) Sleduj profil @zamekzdar.
2) Vyfoť se u této výstavy – kreativitě se meze nekladou.
3) Fotku sdílej na svůj veřejný Instagram s @zamekzdar a #zamekzdarnasmichove. Počet nahraných fotografií na uživatele není omezen.
4) U fotografie označ přátele, se kterými chceš na zámek vyrazit.

Soutěž začíná 4. 8. 2020 končí 31. 8. 2020. Ve středu 2. 9. 2020 vybereme jednoho vítěze, který získá ubytování v Barokní věži na Zámku Žďár nad Sázavou pro 2 osoby s možností výběru termínu. Nezapomeň, že je nutné mít nastavený soukromý profil na Instagramu jako veřejný, abychom fotku viděli.

 


Všeobecné podmínky

Soutěže se mohou zúčastnit pouze občané České republiky starší 18 let. V případě účasti osoby mladší 18 let je nutný souhlas zákonného zástupce.

Organizátor soutěže si vyhrazuje právo kdykoliv v průběhu trvání soutěže pozměnit pravidla, či soutěž úplně zrušit bez udání důvodu, přičemž spotřebitel nemá nárok na náhradu nákladů vynaložených na účast v soutěži.

Výsledky soutěže jsou konečné, bez možnosti odvolání. Organizátor si vyhrazuje právo nahradit shora deklarované výhry výhrami obdobného typu a odpovídající hodnoty a měnit podmínky předávání výher v případě, že mu výhry nebudou poskytnuty tak, aby mohly být výhercům předány v souladu s pravidly soutěže. Výhry účastníků, které z důvodů ležících nikoliv na straně organizátora, v případě kdy nebude možné výherce kontaktovat, či mu výhru doručit na oznámenou adresu, propadají ve prospěch organizátora.

Organizátor neručí za ztrátu, nedoručení či poškození výher během poštovní přepravy.

Účastí v soutěži vyjadřuje účastník souhlas s pravidly a podmínkami soutěže. Zároveň vyjadřuje svůj souhlas podle zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů se zpracováním osobních údajů jím uvedených na/v soutěžní zásilce a souhlasí se zveřejněním svého jména v souvislostí s vyhlášením výherců soutěže.

Správcem ve smyslu zákona o ochraně osobních údajů v České republice je SE.S.TA, z.s. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Účastníci soutěže mají právo přístupu ke svým osobním údajům i další práva stanovená v §§ 11, 21 zákona č.101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

Instagram nemá s organizací této soutěže nic společného.

Zámek Žďár nad Sázavou

Mohlo by vás zajímat