Zámek Žďár

Zažijte žďárský zámek v nových botách

11.5.2018

Zážitek je o pohybu… Na zámku můžete zažít MUZEUM NOVÉ GENERACE, kde se nejnovější multimediální zařízení potkává s tajemnou historií středověku a baroka.
Tak schválně – kolik schodů vás dovede ze světa cisterciáckých mnichů do Santiniho baroka v Muzeu nové generace? Tipovat a soutěžit o voucher na boty TEZYO v celkově hodnotě 4 000 Kč můžete na našem zámeckém Facebooku.

Prohlídky Muzea nové generace si užijí opravdu všichni – vítáme pejsky, skupiny a máme i bezbariérový přístup.


Pravidla soutěže s Tezyo

Jak soutěžit?

  1. Tipněte si v komentáři pod soutěžním příspěvkem na našem Facebooku, po kolika schodech na originálním schodišti vystoupáte z prvního do druhého patra Muzea nové generace?
  2. Číslo napište do komentáře k soutěžnímu příspěvku na Facebooku.

 

Výhra

Voucher na obuv Tezyo v hodnotě 2 X 2 000 Kč s DPH, uplatnitelný v obchodech Olympia Brno a Centrum Chodov Praha. Voucher není směnitelný za peníze a má platnost do 30.7.2018.

Organizátor soutěže

Zámek Žďár nad Sázavou

Účast v soutěži

Účastníkem soutěže může být pouze fyzická osoba starší 18 let, která splní pravidla a podmínky soutěže. Platí pouze jeden neupravený komentář od jednoho uživatele.

Vyhodnocení

Výherce soutěže bude vyhlášen na základě splněných pravidel soutěže.

Předání výhry

Zveřejněný výherce nás musí kontaktovat prostřednictvím výherního facebookového profilu a přes něj nám zaslat zprávu pro ověření své identifikace. Poté ho budeme kontaktovat, abychom s ním dohodli detaily předání výhry. Pokud si výherce nepřevezme svoji výhru do smluveného termínu, výhra propadá ve prospěch organizátora soutěže.

Soutěžit můžete na našem Facebooku od 12. 5. do 20. 5. 2018.

Facebook Zámek Žďár nad Sázavou


Všeobecné podmínky

Účastí v soutěži vyjadřuje soutěžící svůj souhlas s pravidly soutěže a zavazuje se je plně dodržovat. Výhry v soutěži není možné vymáhat právní cestou ani alternativně plnit v penězích. Veškeré nepřevzaté výhry propadají organizátorovi soutěže.

Organizátor nepřebírá vůči účastníkům soutěže žádné jiné závazky a ti nemají nárok na jakákoliv jiná plnění než ta, která jsou uvedená v těchto pravidlech soutěže. Reklamace výher je vyloučena. Organizátor soutěže si vyhrazuje právo rozhodnout o pravosti a platnosti všech údajů. Účastníci porušující nebo obcházející tato pravidla mohou být ze soutěže kdykoliv vyřazeni nebo jim může být odmítnuto právo na výhru či její uplatnění. Organizátor soutěže je oprávněn bez náhrady v odůvodněných případech pozměnit nebo upravit pravidla soutěže či soutěž pozastavit, odvolat anebo zrušit.

Účastí v soutěži projevuje každý účastník svůj souhlas s jejími pravidly a s tím, že organizátor soutěže je oprávněn bezplatně uveřejnit jména výherců ve sdělovacích prostředcích a v propagačních materiálech organizátora po dobu jednoho měsíce od ukončení této soutěže. Uvedený souhlas se uděluje dobrovolně a bez nároku na jakoukoliv finanční odměnu.

Facebook není pořadatelem soutěže.

 

 

Mohlo by vás zajímat