Zámek Žďár

Získejte pobyt na našem zámku

22.2.2018

Líbí se vám u nás nebo se k nám rádi vydáte poprvé? Připravili jsme pro vás báječnou možnost vyhrát úžasný zážitkový večer na žďárském zámku. Získejte dárek pro MEZINÁRODNÍ DEN ŽEN. Svoláváme všechny rytíře a dámy, aby zabojovali o svůj zámecký pobyt.

Soutěž skončila

Vylosovanou vítězkyni, paní Brišovou, z celkového počtu 484 soutěžních příspěvků, které splňovaly časovou lhůtu, oslovíme na jejím Facebookovém profilu. Gratulujeme!


Téma soutěže je: “Celý den na zámku ve Žďáru nad Sázavou – pro Vaši královnu i princeznu”

Co je možné vyhrát?

Poukaz na pobyt na 1 noc se snídaní pro 2 osoby v Barokní věži a 4 Barok pasy pro své přátele.

Co pro to musíte udělat?

Stačí maličkost – tipněte si, kolik jsme schovali černých růží na nádvoří ????

soutez-zamek-zdar-nad-sazavou-noc-na-zamku

Jak soutěžit?

Pod soutěžní příspěvek na našem facebookovém profilu vložte do komentáře svůj tip a #zamekzdar

  • Organizátorem akce je SE.S.TA, z.s., Pod Kaštany 246/8, 160 00 Praha 6,
  • Akce probíhá v termínu od 22. 2. do 2. 3. 2018 na území České republiky pro občany České republiky.
  • Platí pouze jeden neupravený soutěžní komentář od jednoho soutěžícího. Ze správných tipů vylosujeme jednoho výherce poukazů. Soutěžní komentáře vkládejte k příspěvku na Facebooku do 2. 3. 2018, 17:00 hodin.

Jak bude vybrán výherce?

Výherce vylosujeme ze správných komentářů u soutěžního příspěvku.

Výherci: Výherce bude uveřejněn na stránce http://www.zamekzdar.cz/aktuality/


Všeobecné podmínky

  • Soutěže se mohou zúčastnit pouze občané České republiky starší 18 let. V případě účasti osoby mladší 18 let je nutný souhlas zákonného zástupce.
  • Organizátor soutěže si vyhrazuje právo kdykoliv v průběhu trvání soutěže pozměnit pravidla, či soutěž úplně zrušit bez udání důvodu, přičemž spotřebitel nemá nárok na náhradu nákladů vynaložených na účast v soutěži.
  • Výsledky soutěže jsou konečné, bez možnosti odvolání. Organizátor si vyhrazuje právo nahradit shora deklarované výhry výhrami obdobného typu a odpovídající hodnoty a měnit podmínky předávání výher v případě, že mu výhry nebudou poskytnuty tak, aby mohly být výhercům předány v souladu s pravidly soutěže. Výhry účastníků, které z důvodů ležících nikoliv na straně organizátora, v případě kdy nebude možné výherce kontaktovat, či mu výhru doručit na oznámenou adresu, propadají ve prospěch organizátora.
  • Organizátor neručí za ztrátu, nedoručení či poškození výher během poštovní přepravy.
  • Účastí v soutěži a zasláním odpovědi vyjadřuje účastník souhlas s pravidly a podmínkami soutěže. Zároveň vyjadřuje svůj souhlas podle zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů se zpracováním osobních údajů jím uvedených na/v soutěžní zásilce, pro účely doručení cen či jiných otázek spojených s touto akcí a za účelem nabízení obchodu nebo služeb, po dobu 2 let ode dne začátku soutěže a souhlasí se zveřejněním svého jména a adresy na internetových stránkách www.tophelpplus.cz i jinak v rámci vyhlášení výsledků soutěže.
  • Správcem ve smyslu zákona o ochraně osobních údajů v České republice je SE.S.TA, z.s. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Účastníci soutěže mají právo přístupu ke svým osobním údajům i další práva stanovená v §§ 11, 21 zákona č.101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.
  • Facebook nemá s organizací této soutěže nic společného.

Mohlo by vás zajímat