Zámek Žďár

Zrušení Zámeckého vánočního trhu

18.12.2020

Vážení návštěvníci a příznivci žďárského zámku, je nám velmi líto, že jsme byli nuceni zrušit tradiční Zámecký vánoční trh o víkendu 19. a 20. prosince 2020. Vedla nás k tomu zhoršující se epidemická situace a také doporučení Vlády ČR. Svůj postup jsme konzultovali s Krajskou hygienickou správou i Ministerstvem zdravotnictví ČR. Díky změti často protichůdných stanovisek a vzhledem k velmi

Vážení návštěvníci a příznivci žďárského zámku,

je nám velmi líto, že jsme byli nuceni zrušit tradiční Zámecký vánoční trh o víkendu 19. a 20. prosince 2020.

Vedla nás k tomu zhoršující se epidemická situace a také doporučení Vlády ČR. Svůj postup jsme konzultovali s Krajskou hygienickou správou i Ministerstvem zdravotnictví ČR. Díky změti často protichůdných stanovisek a vzhledem k velmi přísným podmínkám konání takové akce jsme dospěli k názoru, že vám nemůžeme nabídnout adekvátní služby ani tu pravou vánoční atmosféru, kterou od nás očekáváte a kvůli níž tak rádi chodíte. Děkujeme za pochopení, protože dbáme především na vaše zdraví a přejeme si, abychom všichni prožili konec roku ve zdraví a pohodě.

Za celý zámecký tým bych vám chtěl nyní popřát pokojné Vánoce v teple rodinného krbu a mnoho štěstí i zdraví v novém roce 2021. Pevně věřím, že nám zachováte přízeň a příští rok bude lepší než ten končící, abychom se mohli společně potkávat na zámeckých akcích, které pro vás již nyní chystáme. Těšíme se na vás snad již v normálních časech. 

Pavel Haluza

provozní ředitel

Vánoční trh 2019 - rozsvícení vánočního stromu

Mohlo by vás zajímat