Zámek Žďár

Zámecký obchod

Hledáte originální dárek pro své blízké a přátele nebo chcete mít milou vzpomínku na návštěvu našeho zámku? Pak jste tu naprosto správně!

V obchůdku najdete suvenýry z návštěvy Žďáru nad Sázavou, kvalitní zboží regionálních výrobců, přírodní kosmetiku, hračky, aktivní knížky do přírody pro děti, bylinkové sirupy, čaje a mnoho dalších věcí pro radost. Nechybí ani turistické vizitky, turistické známky, velký výběr pohledů a magnetek. Rádi vám připravíme také dárková balení podle vašeho přání.

Objednané zboží si u nás můžete vyzvednout kdykoliv po domluvě.

Potřebujete poradit nebo se informovat o zboží? Ozvěte se nám!

Eva Černá

vedoucí zámeckého obchodu

+420 606 428 328

cerna@zamekzdar.cz

Dárkové poukazy

  • Poukázky v libovolné hodnotě si můžete zakoupit přímo v obchůdku, rádi vám je zašleme také emailem.

KNIHA: Zámek Žďár nad Sázavou - Minulost a současnost (Pavel Kosatík, Aleš Jungmann)

Kniha provádí čtenáře historií i současností původně cisterciáckého kláštera založeného na Vysočině ve 13. století. Kniha je dostupná také v anglickém jazyce.

KNIHA: Všechno je dar (Constantin Kinský a Natalia A. Rollke)

Constantin Kinský v knize vzpomíná na své dětství, nabízí pohled do zákulisí slavné rodiny včetně řady exkluzivních fotografií z rodinného archivu. Důležitým tématem je také rozvoj zámku ve Žďáru nad Sázavou a jeho okolí, soužití s přírodou a demonstrace základních lidských hodnot, které mohou být pro mnohé inspirující. Počet stran: 184.

Knihy si můžete objednat na cerna@zamekzdar.cz nebo na +420 606 428 328 a vyzvednout si ji v našem obchůdku přímo na zámku. Rádi vám ji zašleme také přes Zásilkovnu nebo Českou poštu, kam jen si budete přát.

Zámecký obchod - Zámek Žďár nad Sázavou

Mohlo by vás zajímat