Zámek Žďár

Oblastní charita Žďár – Vánoční trh 2020

Podpořte naše uživatele služeb zakoupením jejich výrobků. Staňte se součástí našeho příběhu… Každý z výrobků je originál. Může se malinko lišit barvou, velikostí nebo provedením. Počet kusů je omezený, proto neváhejte s objednáním.


KALENDÁŘ
Staňte se součástí našeho příběhu a podpořte nás zakoupením měsíčního charitního kalendáře pro rok 2021 s fotografiemi z našich služeb. Cena kalendáře je 100 Kč.

ANDĚLÉ – VYPRODÁNO
Andělé z volnočasového klubu pro seniory a osoby se zdravotním postižením VČELA z Bystřice nad Pernštejnem vykouzlí jedinečnou vánoční atmosféru a Vás pokaždé při pohledu na ně může hřát u srdce, že jste uživatele Včely ocenili za jejich tvorbu.
Cena andělů je 200 Kč.

PANENKY
Stejně jako andělé vznikly panenky a miminka ve volnočasovém klubu VČELA a jejich zakoupením podpoříte uživatelky v jejich další tvorbě a pomůžete zajistit materiál na další krásné výrobky. Panenky lze pořídit ve dvou velikostech: větší panenka nebo větší miminko (nutno uvést u objednávky) stojí 250 Kč a menší miminko 160 Kč.

SNĚHULÁK – VYPRODÁNO
Zimní pozdrav z denního stacionáře NESA ve Velkém Meziříčí – to jsou vysmátí sněhuláci z šišek, kteří zaručeně vykouzlí úsměv na tváři nejen dětem. NESA poskytuje služby osobám s mentálním a kombinovaným postižením. Cena sněhuláka je 150 Kč.

MISKA
Úžasné misky od uživatelů denního stacionáře ROSA z Bystřice nad Pernštejnem, který stejně jako NESA pomáhá lidem s mentálním nebo kombinovaným postižením, určitě využijete nejen na vánočním stole, ale i během celého roku například v rámci velikonočního dekorování nebo letní oslavy. Cena misky je 150 Kč.

HŘEJIVÉ POLŠTÁŘKY
Uživatelé KLUBU V 9 – centra na podporu duševního zdraví pro Vás vyrobili nezbytnost pro podzimní sychravé počasí a pohodové zimní večery. Polštářek naplněný pohankovými slupkami uleví po nahřátí nejen od namožených svalů, ale navodí i tu správnou relaxační atmosféru. Výrobek lze použít také jako studený obklad. Klub v 9 pracuje s dospělými uživateli s širokou škálou duševních onemocnění. Cena polštářku je 80 Kč.


Jak výrobky zakoupit?
Se svou objednávkou se ozvěte na email lenka.sustrova@zdar.charita.cz.
Poté Vám zašleme údaje k platbě.
Děkujeme za Vaše objednávky, kterými se i Vy stáváte součástí našeho příběhu.


Oblastní charita Žďár nad Sázavou

Posláním Oblastní charity Žďár nad Sázavou je poskytovat sociální, zdravotní a humanitární služby lidem v nepříznivé životní situaci prostřednictvím kvalifikovaných pracovníků a dobrovolníků. Dále poskytujeme služby podporující fungování rodiny a služby prevence rizikového chování. Vycházíme z křesťanských hodnot a usilujeme o zachování důstojnosti člověka. Působíme převážně na území okresu Žďár nad Sázavou. Více informací na www.zdar.charita.cz.

Virtuální vánoční trh Zámek Žďár - Charita Žďár

Mohlo by vás zajímat