Zámek Žďár

Naše sály a salonky

Nabízíme sedm typů prostor, každý je originál a má svoji nezapomenutelnou atmosféru.

Freskové sály

Budova šlechtické akademie nabízí v 1. patře celkem tři freskami zdobené sály s maximální kapacitou 130 osob na sezení. Kapacitu je možné navýšit pronájmem Nových sálů a Sálů při šlechtické akademii.

Sály při šlechtické akademii

Dva menší sály vhodné pro menší pracovní skupiny při pořádání seminářů, kulatých stolů apod. Prostory je možné využít pouze v letních měsících.

Nové sály

Menší reprezentativní salonky v 1. patře Šlechtické akademie na III. nádvoří nabízejí zázemí až pro 50 osob. Dva stylovým mobiliářem vybavené salonky jsou vždy pro 10 osob, v předsálí je možná stolová i divadelní úprava pro 30 osob.

Inventorium v Muzeu nové generace

Multifunkční prostor se zabudovaným technickým vybavením a kapacitou maximálně 130 sedících osob doporučujeme pro školení, teambuilding nebo pro výstavy.

Barokní konírny

Prostor nacházející se na IV. nádvoří je vhodný na svatební obřady, školení, komorní představení a koncerty. Maximální kapacita koníren je 120 osob na sezení.

Oválný sál v Prelatuře

Jan Blažej Santini-Aichel vdechl oválnému sálu v prelatuře neobyčejného genia loci. Monumentalitu sálu dodává i nástropní freska, díky níž je prostor s kapacitou 120 osob na sezení ideální na koncert, představení, banket nebo svatební obřad.

Sál v Konventu

Prostorný sál s maximální kapacitou 200 sedících osob v budově konventu na II. nádvoří. Prostor je vhodný pro představení, koncerty, semináře, ale i svatební hostiny a další společenské akce. K sálu lze využít místnosti pro catering a toalety.

Zámecká vinárna

Zámeckou vinárnu s kapacitou 30 osob najdete na II. nádvoří - v budově, které říkáme konvent. Je ideálním místem pro oslavu vašich narozenin, konání rozlučky se svobodou, firemní akce s partnery nebo firemního večírku

Mohlo by vás zajímat