Zámek Žďár

Pro firmy

Klíč k úspěšnému firemnímu úspěchu je v zámku, přijeďte se přesvědčit.

Strategická poloha v srdci Vysočiny zajistí, že to na žďárský zámek budete mít všichni podobně daleko. Během vaší akce nabízíme bohatý zážitkový program pro vaše zaměstnance či klienty.
Chcete navštívit atraktivní Muzeum nové generace s audio-průvodcem, vidět umělecké skvosty Barokní galerie nebo vyzkoušet rukodělné dílny projektu Chytrá ruka? Společně se dozvědět něco o chovu ryb a také je následně ochutnat? Projít se po lese s lesníkem? Žádný problém.
Zajímá vás, jak se žilo v cisterciánském klášteře? Popovídá vám o tom rád náš zasvěcený průvodce. Nechcete se naopak už po firemním meetingu dozvědět vůbec nic a prostě jen s kolegy relaxovat se sklenkou francouzského vína a výhledem na Zelenou horu? Tak to je to nejmenší.

Nabízíme vám hned několik menších reprezentativních salónků pro semináře a pracovní skupiny, středních prostor pro přednášky a teambuildingy, i prostorné sály pro konference a firemní večírky. Nechte vše na nás, zajistíme technické vybavení, oslovíme výborný catering nebo připravíme chutný coffee break složený z lokálních produktů.

Nabídka pro firmy ke stažení

 

V případě zájmu o další informace a aktuální cenovou nabídku kontaktujte prosím: Evu Kulkovou, e-mail: events@zamekzdar.cz, telefon: 603 210 321.

 

Firemní akce - sál k pronájmu

Mohlo by vás zajímat