Zámek Žďár

Virtuální vánoční trh 2020

Vítáme vás na Virtuálním zámeckém vánočním trhu. Letošní okolnosti nás nutí oblíbenou akci přesunout do online prostoru. Přejeme vám příjemnou a inspirativní procházku zámeckým virtuálním trhem, šťastnou ruku při výběru dárků a veselé Vánoce!

Pro velký zájem jsme prodloužili možnost objednávání "pravých" dárků až do 14. prosince. Vyzvednou si je můžete na zámku od 19. do 20. prosince.

Co Virtuální vánoční trh přináší?

Je jasné, že vánoční trh, který v loňském roce navštívilo 8000 lidí, nemůžeme uspořádat tak, jak jsme zvyklí z minulých let. Chceme však, aby vaše Vánoce byly i letos plné milých ručně vyráběných dárků, vánočních dekorací a voňavých regionálních dobrot, které prodejci kolem nás nabízejí. Náš Virtuální vánoční trh vám zjednoduší hledání kvalitních dárků a jejich doručení. Vyzvednout si je můžete na jednom místě a nebudete platit nic za dopravu. Zveme vás také do venkovních prostor vánočně vyzdobeného zámku, kde si můžete v klidu a na jednom místě od 4. do 6. 12. 2020 (nově také od 19. do 20. 12. 2020) své objednané a zaplacené zboží vyzvednout. Pokud to situace dovolí, zařídíme v těchto dnech i prodej teplých vánočních dobrot a vykouzlíme tu pravou vánoční atmosféru.
Zároveň nám není lhostejné, že by spousta řemeslníků měla přijít o podstatnou část svých ročních příjmů. Chceme se s nimi setkávat i na dalších trzích. Podpořte je spolu s námi a navštivte naše virtuální zámecké tržiště!

Jak na zámeckém virtuálním tržišti nakupovat?

 1.  Vyberte si na této stránce prodejce dle sortimentu, o který máte zájem.
 2. Po kliknutí budete přesměrováni přímo na e-shop nebo webové stránky prodejce, kde si vybrané zboží můžete objednat. Do objednávky prosím připište poznámku OSOBNÍ ODBĚR NA ZÁMECKÉM TRHU. Pokud nakupujete přes Fler.cz vyberte jakékoliv poštovné a napište poznámku o osobním odběru, prodejce vám poštovné dodatečně umaže. V případě komplikací se zadáním dopravy zdarma, kontaktuje, prosím, prodejce. Určitě se vše vyřeší.
 3. Zboží zaplaťte dle nabízených možností nebo domluvy a pak už jen stačí přijít na náš zámek a zakoupené zboží si vyzvednout.
 4. Můžete si objednat zboží od různých prodejců a nebudete platit poštovné.
 5. Pozor, zboží je nutné objednat do konce listopadu!
 6. Objednávky budou pro vás k vyzvednutí na zámku od 4. do 6. prosince (nově i od 19. do 20. prosince).

Kdy si můžete dárky vyzvednout?

 • pátek 4. 12.: 14 - 18 h
 • sobota 5. 12.: 10 - 17 h
 • neděle 6. 12.: 10 - 17 h
 • sobota 19. 12.: 9 - 17 h
 • neděle 20. 12.: 9 - 17 h

Jste výrobce zajímavého zboží a chcete se přihlásit na trh?

Nabízíte zajímavý sortiment, regionální produkty, umělecké a řemeslné výrobky? Máte e-shop nebo alespoň webové stránky a rádi byste se zúčastnili našeho Virtuálního vánočního trhu na žďárském zámku? Napište nám na events@zamekzdar.cz a my se vám ozveme.

Prodejci na našem trhu pravidelně přibývají. Sledujte nás, ať vám neuteče zajímavý dárek ;). 

DÁRKY MŮŽETE OBJEDNÁVAT JEŠTĚ...

Den
Hodin
Minuta
Vteřina

KDE SI MŮŽETE DÁRKY VYZVEDNOUT?

Další informace a dotazy

Eva Kulková

events@zamekzdar.cz

+420 603 210 321 (volejte ve všední dny od 9 do 16 hodin)

V případě problémů s objednávkou (zadání osobního vyzvednutí na zámku, dopravy zdarma atd.) kontaktuje přímo vybraného prodejce.

Vánoční trh 2019 - zámecké nádvoří

Mohlo by vás zajímat