Zámek Žďár

Zámecké vánoční dárky 2020

Udělejte radost svým blízkým a darujte jim originální vánoční dárek z našeho zámku. Darovat můžete zážitky pro muže, ženu, dítě, babičku, dědu i přátele.


JAK ORIGINÁLNÍ DÁREK KOUPIT?

  • stačí si vybrat a zavolat nebo napsat Martě Zitové (602 565 309 - volejte ve všední dny od 9 do 16 hodin, info@zamekzdar.cz)
  • poukaz můžete zaplatit na náš účet a my vám jej zašleme emailem
  • platnost poukázek je do konce roku 2021 (v případě nemožnosti vyčerpat poukaz z důvodu omezení cestování atd. platnost rádi prodloužíme)
  • zážitky si můžete libovolně kombinovat
  • text na poukaz napíšeme rádi individuálně podle vašeho přání
  • v případě, že bude otevřen zámek, dostanete poukázku ve stylové, ručně malované obálce

TIPY NA VÁNOČNÍ DÁRKY

Klíče od zámku - rodinná: 630 Kč

Darujte klíče od všech zážitků na našem zámku. S klíči si můžete "otevřít" vstup do Muzea nové generace, na výstavu Umění baroka a na komentovanou prohlídku areálu zámku a bývalého kláštera Po stopách Santiniho pro celou rodinu (2 dospělí a až 3 děti 6 – 18 let).

Turistické informační centrum Zámek Žďár nad Sázavou
Prelatura Zámek Žďár

Klíče od zámku - dospělý 290 Kč
Darujte klíče od všech zážitků na našem zámku. S klíči si můžete "otevřít" vstup do Muzea nové generace, na výstavu Umění baroka a na komentovanou prohlídku areálu zámku a bývalého kláštera Po stopách Santiniho pro jednoho dospělého.

Vstupenka do Muzea nové generace - rodinná: 380 Kč
Vstupenka do jednoho z nejkreativnějších muzeí ve střední Evropě, certifikát Ověřeno rodiči, držitel 2. místa v kategorii Nejlepší muzea v ČR cestovatelského portálu TripAdvisor. Ideální dárek pro celou rodinu (2 dospělí a až 3 děti 6-18 let), děti budou nadšené interaktivními exponáty a vizuálními efekty. Dospělé pohltí příběh žďárského zámku. Více informací o Muzeu nové generace ZDE.

Muzeum nové generace Zámek Žďár nad Sázavou
Muzeum nové generace - Zámek Žďár nad Sázavou Gotika

Vstupenka do Muzea nové generace - dospělý: 160 Kč
Vstupenka do jednoho z nejkreativnějších muzeí ve střední Evropě, držitel 2. místa v kategorii Nejlepší muzea v ČR cestovatelského portálu TripAdvisor. Ideální dárek pro milovníky umění, historie, interaktivních exponátů a vizuálních efektů. Více informací o Muzeu nové generace ZDE.

Zámecký odpočinek na Vysočině: 1 840 Kč
Balíček zahrnuje 1x ubytování pro 2 osoby v zámeckém Apartmánu U Kašny, 1x snídani pro 2 osoby v Zámecké kavárně a jako vánoční bonus 2x vstupenku do Muzea nové generace zdarma. Více informací o ubytování v Apartmánu U Kašny ZDE.

Ubytování Zámek Žďár - Apartmán U Kašny
Barokní věž Zámek Žďár

Barokní pobyt na zámku: 1 740 Kč
Balíček zahrnuje 1x ubytování pro 2 osoby v zámecké Barokní věži, 1x snídani pro 2 osoby v Zámecké kavárně a jako vánoční bonus 2x vstupenku do Muzea nové generace zdarma. Více informací o ubytování v Barokní věži ZDE.

Dárkový poukaz do Zámecké kavárny

Dopřejte svým blízkým vstupenku k rozmazlování jejich chuťových pohárků. Vybírat si mohou z různých druhů dobré kávy nebo domácích dezertů. K dispozici jsou poukazy ve výši 100 Kč, 200 Kč, 500 Kč a jejich libovolné kombinace.

Kavárna Zámek Žďár

Dárky ze zámeckého obchůdku
Originální dárky ze zámku, regionální výrobky, přírodní kosmetika, hračky, aktivní knížky do přírody pro děti, bylinkové sirupy, dárková balení na přání a další věci pro radost. Nově můžete objednávat také přes zámecký ne-eshop.

Dárkové poukazy do Rybárny Kinský

Poukázky v hodnotě 100 Kč, 200 Kč, 500 Kč a jejich libovolné kombinace koupíte také v naší sesterské Rybárně Kinský. Darujte originální dárek a s ním kousek zdraví! Poukázky platí na veškerý sortiment rybárny včetně doplňkového zboží. Poukázky koupíte přímo v rybárně (areál OD Kinský, ul. Bezručova, Žďár nad Sázavou.

Zámecké Vánoce - Zámek Žďár nad Sázavou

Mohlo by vás zajímat